دتکتور گاز SF6 مارمونیکس Marmonix SF6-1000

Cinque Terre

دتکتور گاز SF6 مارمونیکس  Marmonix SF6-1000 با استفاده از این دستگاه می توان به راحتی میزان گاز هگزافلوراید سولفور ( SF6 ) را دربازه ی 0 تا 1000PPM اندازه گیری نمود. این دستگاه با استفاده از سنسور با دقت و کیفیت بالا و نیز با بهره گیری از یک روش خاص پردازش داده بالاترین دقت را به کاربر ارائه می دهد. شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز عامل پخش گازدتکتور مارمونیکس در ایران می باشد.
مناسبترین قیمت را ازما بخواهید

Marmonix MSF6-1000 Portable Infrared Gas Detector

دتکتور گاز SF6 مارمونیکس  Marmonix SF6-1000
Marmonix MSF6-1000 Portable Infrared Gas Detector
با استفاده از این دستگاه می توان به راحتی میزان گاز هگزافلوراید سولفور ( SF6 ) را دربازه ی 0 تا 1000PPM اندازه گیری نمود. این دستگاه با استفاده از سنسور با دقت و کیفیت بالا و نیز با بهره گیری از یک روش خاص پردازش داده بالاترین دقت را به کاربر ارائه می دهد. از خواص دیگر دستگاه می توان به سرعت پاسخ بالا ، پایداری اندازه گیری مناسب ، تنظیم خودکار صفر دستگاه و نیز آلارم صوتی اشاره نمود. قابل حمل بودن ، وزن کم و نور پس زمینه دستگاه کاربری آن را برای مصارف گوناگون و مناطق مختلف ساده نموده است.
 
 
نام های دیگر دستگاه :
نشت یاب گاز مارمونیکس ، آنالایزر گاز ، نشت یاب گاز co2 ، گازسنج ، CO2 متر ، Co2 متر پرتابل ، آنالایزر گاز و دودکش ، دتکتور گاز
مناسبترین قیمت را ازما بخواهید 

فناوری عدم پخش اشعه مادون قرمز  " NDIR "
صفحه نمایش با وضوح و کیفیت بالا
حساسیت بالا ( رزولوشن 0.1PPM)
سرعت پاسخ دهی بالا ( Response Time)
آلارم صوتی قابل تنظیم و نیز آلارم نوری
قابلیت شارژ باتری توسط آداپتور و نیز اتصال با USB به رایانه
قابلیت ثبت داده 
خوانش و تحلیل داده ها توسط نرم افزار
عمر طولانی سنسور

محصولات مشابه

این مطلب را به اشتراک بگذارید.